narciarskie przedszkole we Włoszech

SZKOLENIA NA STOKU DLA DZIECI 2025

Narciarskie przedszkole 2025 to idealny wybór na rozpoczęcie nauki jazdy na nartach. Oswajanie z nartami przez zabawę to najlepszy kierunek aby dziecka nie zniechęcić. Dlatego my zachęcamy, oswajamy i przy tym doskonale się bawimy.

„Alpejskie Przedszkole” to przedszkole narciarskie 2025 dla dzieci. Specjalnie zbudowane taśmy na potrzeby szkolenia Idealnie nadaje się dla małych dzieci oraz osób stawiających pierwsze kroki na nartach.

Do dyspozycji mamy, plac zabaw śnieżnych oraz taśmy specjalnie pod zajęcia przedszkola narciarskiego. Wszystko zlokalizowane jest w promieniu 200m od gondoli oraz restauracji w której rodzice mogą odpocząć przy okazji obserwować swoje pociechy.Codziennie przygotowywany, plac stanowi gwarancje bezpieczeństwa które jest dla nas priorytetem! Na pierwszym spotkaniu sprawdzamy sprzęt narciarski oraz kaski i dzielimy dzieci na grupy ze względu na wiek i umiejętności.

Codziennie zajęcia zaczynamy od wspólnej rozgrzewki w formie zabaw takich jak berek, Baba Jaga patrzy, slalom z przeszkodami, przeciąganie liny. Bogaty zestaw ćwiczeń sprawia, że dzieci chętnie i bezstresowo podchodzą do narciarstwa. przedszkole tym rożni się od innych szkoleń narciarskich ze nasza kadra przygotowana jest na rożne sytuacje i nieprzewidywalne zachowania dzieci w wieku przedszkolnym przede wszystkim stawiamy na dobra zabawę a jeśli przy okazji nauczy się jeździć na nartach to dla nas będzie to najlepsza nagroda i satysfakcji

Cena pakietu Alpejskie Przedszkole to 1540 zł / dziecko

PLAN ZAJĘĆ:
10.00 – Zbiórka we wcześniej umówionym miejscu (dolna stacja gondoli)
10.30 – Rozpoczęcie zajęć (rozgrzewka w formie gier i zabaw dziecięcych)
10.15 – Szkolenie narciarskie dla dzieci
12.00 – Ciepłe danie z ciepłą herbatą (prosimy o przekazanie dziecku kwoty ok 8eu / dziennie na posiłek)
13.00 – powrót na stok
15.00 – Zakończenie zajęć i odbiór dzieci (dolna stacja gondoli)

Hotele i terminy w których odbywa się „Alpejskie Przedszkole” 2025
Region Val di Sole

w terminach 11.01-22.02.2025

Ważne
Rodzice zobowiązani są do adekwatnego do pogody i warunków stroju, sprzętu narciarskiego oraz pozostawienia do siebie numeru telefonu

szkolenia narciarskie dla dzieci we Włoszech