logo niceski

NiceSki.pl to zimowa odsłona Internetowego Biura Podróży Nice Trip .
Nice Ski powstało z myślą o miłośnikach białego szaleństwa, dla nich przeznaczony jest cały wachlarz ofert zimowych. Począwszy od grudniowej inauguracji sezonu free ski, poprzez narciarskie Święta i Sylwester, zimowiska i obozy zimowe, wyjazdy weekendowe aż do zakończenia sezonu z karnetem w cenie. Cała gama ofert na dojazd własny, autokarem oraz samolotem, w licznych hotelach i apartamentach, w najbardziej popularnych ośrodkach narciarskich w całej Europie.
Współpracujemy z zimowymi organizatorami, którzy od lat poszerzają swoją ofertę o coraz to atrakcyjniejsze i piękniejsze zakątki do uprawiania sportów zimowych. 

Pragniemy aby Państwa zimowy pobyt był prawdziwą ucztą dla ciała,ducha i oka.

Wszyscy współpracujący z nami organizatorzy posiadają wymagane ustawą zezwolenia oraz ubezpieczenia. Przedstawiamy Państwu oferty tylko wiarygodnych i sprawdzonych organizatorów turystycznych.

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW

nicetrip.pl

NASZA WIARYGODNOŚĆ CZYLI WSZYSTKO O NAS  I Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Jesteśmy już z Państwem i dla Państwa nieprzerwanie 16 lat dziękujemy wszystkim naszym klientom za życzliwość i zaufanie jakim nas obdarowujecie.

Nasza firma powstała z pasji Podróżowania, chcemy Państwu nie tylko zaproponować ofertę, ale dostosować ją do Państwa indywidualnych preferencji spędzania wolnego czasu. Urlop to dla nas czas wyjątkowy dlatego zasługuje na takie właśnie traktowanie. Oferty zamieszczone na stronie to swego rodzaju wizytówka, dlatego warto do nas napisać lub zadzwonić w celu przedstawienia swoich oczekiwań spędzenia urlopu.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi organizatorami, którzy podobnie jak my dobro klienta stawiają na pierwszym miejscu. Dla nas obsługa Państwa to nie tylko rzetelna informacja, ale również doświadczenia z podróży którymi chcemy się z Państwem dzielić.

Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje szkoleniami sprzedażowymi i wyjazdami studyjnymi. Bierzemy udział nie tylko w największych targach turystycznych ale jesteśmy obecni również na ważnych wydarzeniach branży takich jak Ogólnopolskie Forum Agentów Turystycznych organizowanym od 2012 roku. Dzięki forum, podczas rozmów z największymi organizatorami udaje się nam wspólnie zmieniać turystykę aby Państwa podróże były przyjemnością.

NALEŻYMY                                                    UCZESTNICZYMY

nicetrip osat wakacyjny ekspert

      ogólnopolskie forum agentów

 

DECYDUJEMY –  WSPÓŁPRACUJEMY –  JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE BYĆ POWINNIŚMY

PRZED PODRÓŻĄ ZAPOZNAJ SIĘ  DEKALOG DOBRYCH PRAKTYK

Wszyscy współpracujący z nami organizatorzy posiadają wymagane ustawą zezwolenia oraz ubezpieczenia. Przedstawiamy Państwu oferty tylko wiarygodnych i sprawdzonych organizatorów turystycznych.

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW

życzymy przyjemnych podróży

zespół NiceTrip

 NASZE  STRONY

Nice Trip to propozycja plażowego wypoczynku przez cały rok, skierowana dla osób indywidualnych. Chcemy Państwu nie tylko zaproponować ofertę, ale dostosować ją do Państwa indywidualnych preferencji spędzania czasu wolnego . Urlop to dla nas czas wyjątkowy dlatego zasługuje na takie właśnie traktowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę ofert wypoczynku w europejskich kurortach jaki i na egzotycznych plażach a także rejsy wypoczynkowe. www.nicetrip.pl

niceski zimowi specjaliści

 

Nice Ski to zimowa odsłona Biura Podróży Nice Trip. Przedstawiamy na niej zimowe oferty dla wielbicieli białego szaleństwa. Narty Włochy, Narty Austria, Narty Francja, Narty Szwajcaria, Narty Słowacja, Narty Polska, Narty Czechy, Narty Niemcy. Strona www.niceski.pl to cały wachlarz ofert zimowych na dojazd własny , autokarem lub samolotem. Zimowiska  i  narciarski sylwester, inauguracje sezonu free ski. Nice Ski to odpowiedź dla tych którzy  kochają zimę. Najpopularniejsze sprawdzone kierunki zimowe tylko u nas w najlepszych cenach. biuro@niceski.pl

niceevent imprezy integracyjne

 

 

Nice Event to szeroko rozumiana turystyczna odpowiedź na potrzeby Firm oraz grup zorganizowanych. Firmy znajdą cały wachlarz propozycji imprez motywacyjnych, integracyjnych z elementami extremalnymi lub bez a także biesiady, szkolenia ,pikniki, wycieczki krajowe i zagraniczne. Dla nas praca to przyjemność niech Twoi pracownicy myślą o pracy z przyjemnością. biuro@niceevent.pl

niceexclusive.pl

 

 

Nice Exclusive to ukierunkowanie na luksusowy wypoczynek. Specjalnie wyselekcjonowane oferty wypoczynku, w najbardziej prestiżowych i renomowanych hotelach na całym świecie. Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty są Ekskluzywne Rejsy, jako najwyższy standard usług połączony z komfortem, różnorodnością atrakcji i pełną kompleksowością. Statki wycieczkowe to pływające resorty hotelowe spełniające najwyższe standardy zakwaterowania, udogodnień i atrakcji. Rejsy to ogromne spektrum możliwości i przepięknych krajobrazów z 7 kontynentów. biuro@niceexclusive.pl

Dane Firmy:

Nice Trip Anna Pacha – Jania
ul.Topolowa 12/3
40-167 Katowice
NIP 6342496786
REGON 240639733
NUMER WPISU DO EDG 82888

Kierownik Biura

mgr Anna Pacha-Jania – właścicielka/kierownik biura mgr turystyki, absolwentka Katowickiej GWSH o Kierunku Turystyka i Rekreacja specjalizacje Turystyka Krajowa, Hotelarstwo oraz Turystyka Międzynarodowa. Od 2002 roku licencjonowany pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. 20-letnie doświadczenie w branży turystycznej. Kompleksowa obsługa klientów biznesowych i indywidualnych w zakresie sprzedaży imprez turystycznych jak i organizacji wyjazdów integracyjnych.

 tel.kom.509 478 789    e-mail ania@nicetrip.pl  

inż. Paweł Jania – specjalista IT absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Bielsku Białej. Od samego początku nierozerwalnie związany z naszą firmą, pełni piecze nad działaniem naszych serwisów. Wszelkie zagadnienia techniczno – informatyczne wraz z reklamą na naszych stronach należy kierować na adres e-mail pawel@nicetrip.pl