PENSJONAT KUPPEROWKA

Zimowisko przygodowe ze wstępem do narciarstwa
Wiek: 6-12

lokalizacja:
Pensjonat Kupperówka Kolano

Niezwykłe, multidyscyplinarne zimowisko dla najmłodszych w samym sercu Kaszub. Pięknie położony nad jeziorem Ostrzyckim, klimatyczny ośrodek z pysznym jedzeniem, bogaty program i pełna troski i pomysłów, doświadczona kadra wychowawcza. Nasze Zimowisko na Kaszubach to miejsce, gdzie każdego dnia czekają na Was nowe wyzwania i emocje. W ciągu tych niezapomnianych dni spróbujemy naszych sił w jeździe na nartach a nasi doświadczeni instruktorzy będą z Wami, by pomóc opanować każdy zjazd. Ale to nie wszystko! Po czasie spędzonym na stokach, czekają na Was kreatywne warsztaty, podczas których będziecie mogli rozwinąć swoją wyobraźnię i twórczy potencjał. 

Terminy i ceny
1999 zł /os
28/01/2024 - 03/02/2024 cena za osobę 1899 zł
rezerwacja obozu

Program

Będziemy eksplorować tajemnice nauki podczas interesujących eksperymentów, gdzie poznacie ciekawe zjawiska i sekrety natury. A wieczory spędzimy razem, bawiąc się przy planszówkach i różnorodnych grach, które pozwolą Wam rozwijać umiejętności strategicznego myślenia i współpracy z przyjaciółmi.

Zimowe love

Icebreaker czyli pierwsze integracje obozowe
gry i zabawy na świeżym powietrzu
śnieżna olimpiada na wesoło
zimowe opowieści
zawody w zjeżdżaniu na „jabłuszkach”

Pierwsze kroki z nartami

Czekają nas 3 wyjścia na 2-godzinne zajęcia narciarskie z instruktorem w Ośrodku Narciarskim Koszałkowo (1 km drogi od ośrodka).
Omówienie podstawowych zasad bezpieczeństwa na stoku.
Nauka podstawowych pozycji narciarskich, hamowania i skręcania na łagodnym stoku.
Wykwalifikowana kadra instruktorska – doświadczona w pracy z dziećmi kadra z kwalifikacjami (PZN, PZS, UKFiS).
Zabawy integracyjne na śniegu.
Karnet narciarski wliczony w cenę!

Planszówkowe ABC

mnogość gier w bogatej kolekcji – gry strategiczne, na wyobraźnię, towarzyskie i karciane o różnych stopniach trudności i zaawansowania
ranking najciekawszych gier planszowych wszechczasów
wyścigi samochodowe oraz turnieje gier e-sportowych na konsolach PS4 i PS5
zajawka na wirtualny świat w goglach VR

Laboratorium Małego Odkrywcy

Mąka. Królowa domowych eksperymentów, którą każdy z nas ma ją w domu, ale czy każdy próbował otrzymać ją sam? Mąka ziemniaczana, pszenna i kukurydziana, czym się różnią? Spędzimy wspólnie czas przy zabawie cieczą nienewtonowska, którą przygotujemy z uzyskanej z ziemniaków skrobi. 
Laboratorium. W laboratorium, podczas naszych eksperymentów, zobaczymy, jak samodzielnie zrobić wulkan, rakietę, burzę w słoiku i sztuczny śnieg. Poznamy zasady bezpieczeństwa w laboratorium.
Anatomia bez tajemnic. Poznamy wiele ciekawostek na temat ludzkiego ciała pomoże nam w tym anatomiczny model składający się z aż 40 części.

Ponadto w programie:

przebojowa dyskoteka z Uczestnikami innych obozów
wieczorne maratony filmów przygodowych
konkursy i quizy z nagrodami
gry terenowe
zajęcia plastyczne 

Pensjonat Kupperówka Kolano
Nowoczesny budynek w stylu kaszubskim oddany do użytku w 2015 roku, położony przy lesie w samym sercu Kaszub. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4- i 5-osobowych z łazienką, TV oraz Wi-Fi. W części pokoi taras z widokiem na zwierzęta, ujeżdżalnię i Jezioro Ostrzyckie. Do dyspozycji Uczestników sala rekreacyjna z bilardem, piłkarzykami i ping-pongiem, plac zabaw, spory teren zielony. Do najbliższego kąpieliska strzeżonego kilka minut drogi spacerem. http://stadninakolano.pl

Pensjonat Kupperówka Wieżyca, Kolano 74 83-315 Szymbark

Wyżywienie
3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

cena zawiera
Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

cena nie zawiera
Dojazdu

PRZED OBOZEM

Co zabrać?
poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
ważną legitymację szkolną z numerem PESEL
czapkę, szalik, rękawiczki, ciepłą kurtkę i buty zimowe
przybory toaletowe i ręcznik
mały plecak na wyjścia
krem na mróz z filtrem UV
strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, ręcznik na basen
własny bidon na wodę

Dojazd

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem. Zastrzegamy sobie prawo do organizowania na trasie przesiadek (zgodnie z regulaminem dojazdów).

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji).

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.

Gdańsk 118zł Katowice 298zł
Kolano 0zł Łódź 258zł