Drzewina

Zimowy Obóz Konstruktorów Lego – Kaszuby Wiek: 6-13

lokalizacja:
OW Przystanek Drzewina

Obóz przeznaczony dla fanów klocków Lego. Idealny dla dzieci, które chcą rozwijać swoją pasję, nawiązać przyjaźnie z innym fanami, a także pobudzać swoją kreatywność. Oczywiście oprócz nauki i zabawy klockami Lego, przewidzieliśmy też masę aktywnych zajęć na świeżym powietrzu.

Terminy i ceny
1699 zł /os
14/01/2024 - 20/01/2024 cena za osobę 1699 zł
21/01/2024 - 27/01/2024 cena za osobę 1699 zł
28/01/2024 - 03/02/2024 cena za osobę 1699 zł
04/02/2024 - 10/02/2024 cena za osobę 1699 zł
11/02/2024 - 17/02/2024 cena za osobę 1699 zł
18/02/2024 - 24/02/2024 cena za osobę 1699 zł
rezerwacja obozu

Program

Strefa LEGO

Lego City. W czasie całego obozu Uczestnicy będą tworzyli wielką makietę miasta Lego. Będziemy budować domy, drogi, pojazdy. 
Lego Creative. Wspólnie będziemy kreować światy do których zbudujemy elementy według naszej fantazji i wyobraźni.
Liga Lego 1. Wbudujemy w nasze miasto specjalny tor do wyścigów. Zaprojektujemy i zbudujemy własne pojazdy i przeprowadzimy turniej wyścigowy po zbudowanym torze. 
Lego Challenge. Uczestnicy stworzą specjalistyczne maszyny zdolne do wykonywania trudnych zadań – np pokonywanie pustych przestrzeni, wjazd na przeszkody lub tworzenie wodnego tornado!
Tworzenie ramek na figurki DIY. Zbudujemy specjalne ramki do przechowywania figurek LEGO!
Filmy. Na obozie nie zabraknie filmów z LEGO w roli głównej, czyli np. znanej serii Lego Ninjago Mistrzowie Spinjitzu. 
Konkursy. Niewielka dawka zdrowej rywalizacji to jest to, co lubimy. W małych 2-, 3-osobowych zespołach, przeprowadzimy konkurs na najbardziej pomysłową konstrukcję. 
Gry planszowe. Zagramy w gry planszowe wykonane z klocków Lego.
Strefa planszówek. Zagramy w znane i popularne gry planszowe, które będą stanowiły inspirację do stworzenia naszej własnej gry przy użyciu LEGO.

Strefa przygody 

Zajęcia linowe. Pokonywanie mostów linowych nad przepaściami, wchodzenie po drabince alpinistycznej oraz poznanie podstawowych węzłów
Zajęcia integracyjne. Zadania integrujące grupę i budujące zaufanie w zespole.
Zajęcia twórcze. Cykl zajęć twórczych, które pozwolą Uczestnikom puścić wodze fantazji,  projektować nowe konstrukcje i budować makiety.
Strefa regeneracji Aqua Centrum w Kościerzynie. Najnowocześniejszy kompleks sportowo-rekreacyjny na Kaszubach. Do dyspozycji: basen sportowy, rekreacyjny, jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne oraz zjeżdżalnie. Wszystko to pod czujnym okiem ratownika WOPR.
Białe szaleństwo. Zwody w zjeżdżaniu na „byle czym” i „jabłuszkach”, zimowa olimpiada na wesoło oraz bitwy śnieżne.
Alpaka dla dzieciaka. Towarzystwo naszych wspaniałych, przyjaznych alpak – Benia, Sziszaka i Stasia

Ponadto w programie:

dyskoteka przebierana
gry i zabawy integracyjne
konkursy i quizy
wieczorne kino

OW Przystanek Drzewina
Ośrodek Wypoczynkowy Przystanek Drzewina. Niezwykle klimatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w urokliwej i spokojnej miejscowości Drzewina na Kaszubach. Obiekt jest po generalnym remoncie wykonanym na przełomie 2016/2017 roku. Pokoje 3-, 4-, 5- i 6-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników duża sala sportowo-dydaktyczna, jadalnia, dwa zewnętrzne namioty sferyczne, boisko sportowe i dużo terenu rekreacyjnego.www.przystanekdrzewina.pl Drzewina 6a 83-041 Mierzeszyn

Wyżywienie
3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

cena zawiera
Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

cena nie zawiera
Dojazdu

PRZED OBOZEM

Co zabrać?
poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
ważną legitymację szkolną z numerem PESEL
czapkę, szalik, rękawiczki, ciepłą kurtkę i buty zimowe
przybory toaletowe i ręcznik
mały plecak na wyjścia
krem na mróz z filtrem UV
własny bidon na wodę

Dojazd

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem. Zastrzegamy sobie prawo do organizowania na trasie przesiadek (zgodnie z regulaminem dojazdów).

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji).

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii. Dojazd negocjowany ze Szczecina realizowany będzie przy min. 5 osobach.

Drzewina 0zł Gdańsk 118zł
Katowice 298zł Kraków 298zł
Łódź 258zł Poznań 258zł
Szczecin 350zł Toruń 198zł
Warszawa 258zł Wrocław 298zł