Drzewina

Zimowy Obóz Młodych Mistrzów Pizzy – Kaszuby Wiek: 6-13

lokalizacja:
OW Przystanek Drzewina

Hasła Poolish, Biga, Neapolitana, Focaccia, Panuozzo są Ci obce? Zapraszamy na wspaniałą włoską przygodę w kameralnym, kaszubskim ośrodku. Podczas obozu odbędzie się kurs pizzaiolo oraz  tłoczenia oliwy. Ponadto nauczymy się włoskich zwrotów, zwyczajów i stworzymy własny włoski biznes z wypiekiem pizzy.

Terminy i ceny
1699 zł /os
21/01/2024 - 27/01/2024 cena za osobę 1699 zł
04/02/2024 - 10/02/2024 cena za osobę 1699 zł
18/02/2024 - 24/02/2024 cena za osobę 1699 zł
rezerwacja obozu

Program

Kurs Pizzaiolo. W czasie całego obozu uczestnicy będą uczyć się jak wypiekać prawdziwą neapolitańską pizzę! Od mąki drożdzy i wody, przejście przez cały proces fermentacji do wypieku pizzy! (poolish/biga)
Pizza Spinning. Uczestnicy nauczą się dosłownie kręcić pizzą w akrobatycznym stylu!
Blind test. Wytężymy swoje zmysły węchu oraz dotyku podczas ślepego testu smaku!
Bella ciacho! Nie zapominajmy o odrobinie słodkości! Cantuccini, tiramisu oraz słodkie tarty. Do tego nazewnictwo rodzaje oraz metody parzenia kawy.
Ciao come va? Podczas obozu nauczymy się zwrotów, przywitań oraz innych prostych słówek w języku włoskim
Pizzeria! Podczas obozu stworzymy własny biznes ! Ulotki, aranżacja kuchni, przydzielenie zadań. Wszystko we włoskim stylu.
Olive oil. Skomponujemy własną oliwę. Dowiemy się jak powstaje, regiony zbiorów, rodzaje oliwek oraz poznanie całego procesu tłoczenia.

Strefa regeneracji

Aqua Centrum w Kościerzynie – najnowocześniejszy kompleks sportowo-rekreacyjny na Kaszubach. Do użytku basen sportowy, rekreacyjny, jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne oraz zjeżdżalnie. 

Ponadto w programie

zajęcia linowe – mosty linowe i drabinka alpinistyczna
alpaka dla dzieciaka – towarzystwo naszych wspaniałych, przyjaznych alpak – Benia, Sziszaka i Stasia
dyskoteka przebierana
gry i zabawy integracyjne
zawody w zjeżdżaniu na „jabłuszkach”
zimowa olimpiada na wesoło
konkursy i quizy
wieczorne kino

OW Przystanek Drzewina
Ośrodek Wypoczynkowy Przystanek Drzewina. Niezwykle klimatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w urokliwej i spokojnej miejscowości Drzewina na Kaszubach. Obiekt jest po generalnym remoncie wykonanym na przełomie 2016/2017 roku. Pokoje 3-, 4-, 5- i 6-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników duża sala sportowo-dydaktyczna, jadalnia, dwa zewnętrzne namioty sferyczne, boisko sportowe i dużo terenu rekreacyjnego.www.przystanekdrzewina.pl Drzewina 6a 83-041 Mierzeszyn

Wyżywienie
3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

cena zawiera
Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

cena nie zawiera
Dojazdu

PRZED OBOZEM

Co zabrać?
poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
ważną legitymację szkolną z numerem PESEL
czapkę, szalik, rękawiczki, ciepłą kurtkę i buty zimowe
przybory toaletowe i ręcznik
mały plecak na wyjścia
krem na mróz z filtrem UV
strój kąpielowy/kąpielówki, klapki, ręcznik na basen
własny bidon na wodę

Dojazd

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem. Zastrzegamy sobie prawo do organizowania na trasie przesiadek (zgodnie z regulaminem dojazdów).

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem (wysyłamy wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na adres podany przy rezerwacji).

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii. Dojazd negocjowany ze Szczecina realizowany będzie przy min. 5 osobach.

Drzewina 0zł Gdańsk 118zł
Katowice 298zł Kraków 298zł
Łódź 258zł Poznań 258zł
Szczecin 350zł Toruń 198zł
Warszawa 258zł Wrocław 298zł